odzież OCHRONNa

Ubrania ciepłochłonne

Jest wiele zawodów, które związane są z przebywaniem na powietrzu albo w miejscach zimnych. Dla takich osób bardzo ważne jest to żeby stworzyć dla nich odpowiednie ubrania, które będą gwarantowały ut czytaj więcej »

RęKAWICE robocze

Wybór rękawic ochronnych

Każdy pracownik powinien mieć , które będą chroniły jego ręce. Nie ma tutaj znaczenia czy będzie to osoba, która trzyma trzonek od łopaty czy spawa. Najważniejsze jest dobranie w taki sposób rękawic czytaj więcej »

apteczki

Apteczka w domu

Nigdy nie wiadomo, kiedy apteczka może się przydać, dlatego trzeba się poważnie zastanowić nad tym, w jaki sposób ją skompletować. Jeśli mamy dziecko to i artykuły medyczne są nam po prostu potrzebn czytaj więcej »

odzież Robocza

Wymagające zawody

W Polsce wiele osób pracuje w bardzo trudnych warunkach. Jeszcze dwadzieścia lat temu na bezpieczeństwo nie kładło się żadnego nacisku. To, dlatego osoby pracujące przy substancjach chemicznych mają czytaj więcej »

KASKi i hełmy

Na co zwrócić uwagę kupując kask

Zakup kasku jest często dosyć lekcewżony bez znaczenia na to czy chodzi o kask narciarski, rowerowy a może kask motocyklowy. Często są wręcz kupowane od niechcenia i wybiera się najtańszy model, ale czytaj więcej »

zabezpieczenie Podczas prac

Praca-mycie okien na wysokościach

Coraz więcej ludzi, przed świętami najchętniej prace porządkowe, zleciło by innym osobom. Nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, posiadania dzieci lub też chodzenia do pracy codz czytaj więcej »

detektory alkoholu

Zbadaj swoich pracowników

Picie alkoholu nie jest już takim problemem jak jeszcze trzydzieści lat temu. Wtedy ludzie żyli bardziej beztrosko i nie zwracali uwagi na to, w jakim stanie trafiają do pracy. Z pracą też nie było ż czytaj więcej »

ochraniacze SłUCHu

Głośne zawody

Bywają bardzo głośne zawody, które człowiek musi wykonywać. Wtedy trzeba zrobić wszystko żeby w odpowiedni sposób zadbać o swój słuch. Jedynie profesjonalne są nam wstanie pomóc. Tylko one są tak zb czytaj więcej »

 

Praca-mycie okien na wysokościach

zabezpieczenie podczas prac

Coraz więcej ludzi, przed świętami najchętniej prace porządkowe, zleciło by innym osobom. Nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, posiadania dzieci lub też chodzenia do pracy codziennie. Oczywiście, można wiele zrobić również w weekendy, ale nie zmienia to faktu, iż jest to czas w którym z pewnością chcielibyśmy odpocząć zamiast spędzać cały dzień na sprzątaniu. Od pewnego czasy, niczym grzyby po deszczu, wyrastają kolejne firmy zajmujące się profesjonalnym i w pełni kompleksowym sprzątaniem domów oraz mieszkań. Jeśli więc, nie mamy zanadto czasu, być może powinniśmy prace tego rodzaju zlecić właśnie takim firmą.

Wyręczą Cię także w myciu okien

Wiele kobiet, za jedną z najbardziej znienawidzonych czynności podczas wiosennych porządków, uważają właśnie mycie okien. Wcale nie jest powiedziane, że jesteśmy zmuszeni do robienia tego samodzielnie. Dziś coraz więcej ludzi, zleca tego rodzaju, pracochłonne czynności specjalnym firmom.

dobre zabezpieczenie podczas prac

Nawet jeśli nasze mieszkanie znajduje się na dużej wysokości, a my nie zamierzamy balansować na parapecie ze ścierką w ręce, powinniśmy wiedzieć, że tego rodzaju prace wykonują firmy posiadające uprawienia do prac na wysokościach. Uprawnienia to nie wszystko, konieczne jest także niezbędne zabezpieczenie podczas prac na wysokości dzięki któremu nie musimy się martwić o bezpieczeństwo pracowników myjących szyby. Ich zapewnienie leży bowiem w kwestii każdego właściciela firmy tego rodzaju.