odzież OCHRONNa

Ubrania ciepłochłonne

Jest wiele zawodów, które związane są z przebywaniem na powietrzu albo w miejscach zimnych. Dla takich osób bardzo ważne jest to żeby stworzyć dla nich odpowiednie ubrania, które będą gwarantowały ut czytaj więcej »

RęKAWICE robocze

Wybór rękawic ochronnych

Każdy pracownik powinien mieć , które będą chroniły jego ręce. Nie ma tutaj znaczenia czy będzie to osoba, która trzyma trzonek od łopaty czy spawa. Najważniejsze jest dobranie w taki sposób rękawic czytaj więcej »

apteczki

Apteczka w domu

Nigdy nie wiadomo, kiedy apteczka może się przydać, dlatego trzeba się poważnie zastanowić nad tym, w jaki sposób ją skompletować. Jeśli mamy dziecko to i artykuły medyczne są nam po prostu potrzebn czytaj więcej »

odzież Robocza

Wymagające zawody

W Polsce wiele osób pracuje w bardzo trudnych warunkach. Jeszcze dwadzieścia lat temu na bezpieczeństwo nie kładło się żadnego nacisku. To, dlatego osoby pracujące przy substancjach chemicznych mają czytaj więcej »

KASKi i hełmy

Na co zwrócić uwagę kupując kask

Zakup kasku jest często dosyć lekcewżony bez znaczenia na to czy chodzi o kask narciarski, rowerowy a może kask motocyklowy. Często są wręcz kupowane od niechcenia i wybiera się najtańszy model, ale czytaj więcej »

zabezpieczenie Podczas prac

Praca-mycie okien na wysokościach

Coraz więcej ludzi, przed świętami najchętniej prace porządkowe, zleciło by innym osobom. Nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, posiadania dzieci lub też chodzenia do pracy codz czytaj więcej »

detektory alkoholu

Zbadaj swoich pracowników

Picie alkoholu nie jest już takim problemem jak jeszcze trzydzieści lat temu. Wtedy ludzie żyli bardziej beztrosko i nie zwracali uwagi na to, w jakim stanie trafiają do pracy. Z pracą też nie było ż czytaj więcej »

ochraniacze SłUCHu

Głośne zawody

Bywają bardzo głośne zawody, które człowiek musi wykonywać. Wtedy trzeba zrobić wszystko żeby w odpowiedni sposób zadbać o swój słuch. Jedynie profesjonalne są nam wstanie pomóc. Tylko one są tak zb czytaj więcej »

 

Ubrania ciepłochłonne

odzież ochronna

Jest wiele zawodów, które związane są z przebywaniem na powietrzu albo w miejscach zimnych. Dla takich osób bardzo ważne jest to żeby stworzyć dla nich odpowiednie ubrania, które będą gwarantowały utrzymanie ciepła. Praca w zimnie to nie jest łatwe zadanie, ale jeśli trzeba to robić to róbmy to z zachowaniem bezpieczeństwa. Wybór ubrań ciepłochłonnych jest bardzo duży. Można kupić coś z przeznaczeniem dla płci żeńskiej jak i męskiej. Producenci dostosowują się do potrzeb rynku. Wiele wymusiły normy i przepisy BHP, dlatego pracodawca zrobi wszystko żeby spełnił te normy i uniknąć problemów i kar. To dobrze, że wreszcie dojrzeliśmy do tego, że nie tylko praca i płaca są ważne, ale również to żeby pracować w odpowiednich ubraniach.

Właściwości ubrania ciepłochłonnego

Ubranie powinno być wykonane z naturalnej bawełny bez dodatków sztucznych poliestrów i tym podobnych. To nie dobrze wpływa na jakość ubrań, dlatego bawełna jest niezastąpiona. Jedynie podszewka może być wykonana z poliestru. Jeśli ktoś pracuje w magazynach czy chłodniach to musi walczyć z niską temperaturą. Nie ma znaczenia czy na zewnątrz jest zima czy lato to w chłodni jest dokładnie taka sama temperatura. To wszystko nie jest takie łatwe do ogarnięcia, ale dzięki dużemu wyborowi bardzo dobrych ubrań można to sobie ułatwić. Bardzo ważne jest to żeby sprawdzać taka odzież ochronna czy spełniają ściśle określone normy.

Gdzie zamówić?

Ubrania ciepłochłonne najczęściej są pakowane w większych ilościach, ale to wszystko zależne będzie od tego czy pójdziemy do sklepu czy do producenta.

dobra odzież ochronna

Jeśli szukamy jednej sztuki to na pewno też ją znajdziemy. Ceny za większe ilości są ustalane indywidualne i zależne od producenta. Najważniejsze to kupić coś, co spełnia nasze oczekiwania. Dla osób niemających czasy można polecić robienie zakupów w sklepach internetowych. Cała oferta jest dostępna bardzo szybko i wiemy, co mamy wybrać i jakie ma właściwości. Kurier bardzo szybko przyśle nam do domu dokładnie to, co zamówiliśmy i będziemy mogli spokojnie i bezpiecznie pracować.